Kapat

Asilsera demek;

ASİLSERA Misyon;

Mutfak ekipmanları, beyaz eşya temizlik ve bakım kimyasalları tedarikçisi olarak 2008 yılında faaliyet göstermeye başladık, son kullanıcı, bayi ve üreticiyi bir araya getirerek sektörümüzde yeni bir iş modeli yarattık.

Odak noktamızda her zaman insan ihtiyaçlarını ve sağlığını tutarak hızlı, güvenilir, yenilikçi çözümler üretiyor, dünyada emsal gösterilen teknolojik alt yapımızla yaşamı kolaylaştıran ekonomik hizmetler sunuyoruz.

ASİLSERA Vizyon;

Alanında lider kuruluş olarak; su gıda filtrasyon sistemlerimizi, oluşturacağımız alt bayilerimizle ülke genelinde evsel kullanıcı ve HORECA ( Otel & Restaurant & Cafe ) sektöründe yaygınlaştırmak.

Bakım kimyasalları alanında öz kaynaklı üretim yaparak yurt dışı pazarlara açılmak, yüksek kaliteli ürünlerimiz ile yabancı sermaye girişi sağlayarak ülkemizi temsil etmek.

Değerlerimiz;

Güven;

Öncelikle kullanıcı sağlığını düşünen kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile aralıksız faaliyet göstermekteyiz.

 

Müşteri odaklılık;

Müşteri ihtiyaçlarını teknoloji alt yapımızla anlık olarak takip ediyoruz, bütçelerine uygun alternatif çözümlerle her an yanlarında oluyoruz.

 

Yenilikçilik;

Dünyada emsal kabul edilen teknolojik çözümleri ülkemize kazandırıyor, ürün ve hizmetlerimizin gelişiminde kullanarak müşterilerimize çözümler sunuyoruz.